Pacer Pedometer & Step Tracker

Spor
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 133 MB
  • Version 3.7.10
  • Dil Türkçe
  • Firma Pacer Health
Pacer Pedometer uygulaması mobil cihazınızda spor arkadaşınız olmak için geliştirilmiştir.

Ücretsiz olarak geliştirilen Pacer Pedometer & Step Tracker uygulaması mobil cihazınız da kullanabileceğiniz spor uygulaması olarak karşımıza çıkmıştır. Pacer mobil uygulaması sizler için bir yürüyüş arkadaşı ve fitness antrenörü gibi sizlere yardımcı olacak bir uygulamadır. Kişiselleştirilmiş fitness planlarımız ve yönlendirmeli egzersizler benzersiz fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacağını düşündüğüm Pacer Pedometer uygulaması ile sizde kendinize spor arkadaşı edinin.

Uygulama içerisinde yer alan spor gruplarına katılmak ve şaşırtıcı Pacer topluluğunun bir parçası olmak suretiyle daha aktif olmak için motivasyon ve destek bulabilirsiniz. Pacer Pedometer uygulaması sizlere her an her yerde sistemli ve programlı bir şekilde kullanılabilir. 

Mobil cihazınızın günün her saatinde adımlarınızı izler, bunun için mobil cihazınızı illa bir yere sabitlemenize gerek yoktur. Çantanızda, cebinizde her hangi bir yerde mobil cihazınızı taşıyabilirsiniz. Google Haritalar sistemi ile açık hava koşu, yürüyüş ve bisiklet gezintilerini takip etmek için GPS özelliğini kullanabilirsiniz. Bu da sizlere daha kaliteli ve keyifli bir yaşam sürmenin anahtarı olarak gözüküyor. 

Daha Fazla Göster
Pacer Pedometer & Step Tracker indir